Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: On
az: Aktiv

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Button
az: Düymə

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Grid
az: Cədvəl

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Menu name
az: Menyu adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: View mode
az: Baxış rejimi
