Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: On
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Text
eo: Teksto

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Button
eo: Butono

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Apply
eo: Apliku

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: The file could not be created.
eo: La dosiero ne povis esti kreita.

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
