Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Text color
sr: Боја текста

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Menu name
sr: Назив менија

en: The file could not be created.
sr: Фајл не може бити креиран.

en: View mode
sr: Врста приказа
