Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: On
ur: آن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: The file could not be created.
ur: فائل تخلیق نہیں کی جا سکی۔

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
