Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta10) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
