Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta13) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Read more
nn: Les meir

en: On
nn: På

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Apply
nn: Bruk

en: Subtitle
nn: Undertittel
