Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta15) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
