Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta17) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: On
el: Ανοικτό

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Button
el: Κουμπί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Form
el: Φόρμα

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ
