Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta17) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Read more
is: Lesa meira

en: On
is: Virkjað

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Text
is: Texti

en: Separator
is: Skilja

en: Block
is: Blokk

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: Grid
is: Grind

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: - Select -
is: - Velja -
