Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta17) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Overview
te: అవలోకనం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: Menu name
te: మెనూ పేరు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
