Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta18) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Read more
sl: Preberite več

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Text
sl: Besedilo

en: Block
sl: Blok

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Menu name
sl: Ime menija
