Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta19) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Form
lt: Forma

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Light
lt: Šviesi

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Dark
lt: Tamsiai
