Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: - Select -
ps: - غوره -
