Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Focus
uk: Фокус

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Read more
uk: Читати далі

en: On
uk: Увімкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Teaser
uk: Анонс

en: Text
uk: Текст

en: Separator
uk: Розділювач

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: Logo
uk: Логотип

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Button
uk: Кнопка

en: Authored on
uk: Створено

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Video
uk: Відео

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Story
uk: Історія

en: Form
uk: Форма

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Menu name
uk: Назва меню

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Light
uk: Світла

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Foreground color
uk: Колір переднього плану

en: Variant
uk: Варіант

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Text alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Dark
uk: Темний

en: Logo image
uk: Зображення логотипа

en: The time that the Paragraph was created.
uk: Час створення абзацу.
