Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta20) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Left
hy: Ձախ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
