Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta21) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Read more
mg: Tohiny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Teaser
mg: Famintinana
