Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta23) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Read more
af: Lees meer

en: On
af: Op

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Block
af: Blok

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Master
af: Meester
