Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta23) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Form
lv: Forma

en: Grid
lv: Režģis

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: View mode
lv: Skata režīms
