Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta24) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Read more
be: Чытаць далей

en: On
be: На

en: Overview
be: Агляд

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Apply
be: Ужыць

en: Form
be: Форма

en: Grid
be: Сетка

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Menu name
be: Назва меню

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Dark
be: Цёмная
