Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta26) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: On
ka: ჩართვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
