Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta26) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
