Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta27) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති
