Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta28) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Read more
gl: Ler máis

en: On
gl: Activo

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Separator
gl: Separador

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Button
gl: Botón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Apply
gl: Aplicar

en: Form
gl: Formulario

en: Grid
gl: Grella

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Dark
gl: Escuro
