Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta29) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
