Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta32) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Read more
et: Loe edasi

en: On
et: Sees

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Separator
et: Eraldaja

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Button
et: Nupp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Apply
et: Rakenda

en: Form
et: Vorm

en: Grid
et: Ruudustik

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: The file could not be created.
et: Faili ei õnnestunud luua.

en: - Select -
et: - Vali -

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Logo image
et: Logo pilt

en: Entity Reference
et: Olemi viide
