Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta32) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: The file could not be created.
my: ဖိုင်အသစ် မလုပ်နိုင်ပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
