Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Read more
bg: Пълен текст

en: On
bg: Включи

en: Overview
bg: Обзор

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Button
bg: Бутон

en: Authored on
bg: Написано на

en: Right
bg: Дясно

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Story
bg: Статия

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Menu name
bg: Име на меню
