Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Read more
cs: Číst dál

en: On
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Button
cs: Tlačítko

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Story
cs: Článek

en: Form
cs: Formulář

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Menu name
cs: Název menu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Module settings
cs: Nastavení modulu

en: View mode
cs: Režim zobrazení
