Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ

en: Foreground color
kn: ಮುನ್ನೆಲೆ ಬಣ್ಣ
