Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: On
ne: माथि

en: Overview
ne: समिक्षा

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Button
ne: बटन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
