Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: On
hr: Uključi

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Block
hr: Blok

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Button
hr: Gumb

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Apply
hr: Primjeni

en: Grid
hr: Mreža

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: The file could not be created.
hr: Datoteka ne može biti stvorena.

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Asc
hr: Uzlazno
