Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
