Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.2-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Name
si: නම
