Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Read more
ca: Llegeix més

en: On
ca: Actiu

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Teaser
ca: Resum

en: Separator
ca: Separador

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Button
ca: Botó

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Apply
ca: Aplica

en: sidebar
ca: barra lateral

en: Form
ca: Formulari

en: Grid
ca: Graella

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: The file could not be created.
ca: El fitxer no s'ha pogut crear.

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Light
ca: Clar

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Dark
ca: Fosc

en: Master
ca: Mestre

en: Logo image
ca: Imatge del logotip

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
