Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Read more
fi: Lue lisää

en: On
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Text
fi: Teksti

en: Separator
fi: Erotin

en: Block
fi: Lohko

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Button
fi: Nappi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Apply
fi: Käytä

en: Form
fi: Kaavake

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: The file could not be created.
fi: Tiedoston luonti epäonnistui.

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Light
fi: Vaalea

en: Variant
fi: Muunnos

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Dark
fi: Tumma

en: Master
fi: Isäntä

en: Logo image
fi: Logokuva

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
