Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Text
mr: अक्षर

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
