Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Block
sq: Bllokuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Menu name
sq: Emri i menusë
