Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Read more
sv: Läs mer

en: On
sv: På

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Teaser
sv: Ingress

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Button
sv: Knapp

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Apply
sv: Applicera

en: sidebar
sv: sidospalt

en: Form
sv: Formulär

en: Grid
sv: Rutnät

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Menu name
sv: Menynamn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Light
sv: Ljust

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Dark
sv: Mörkt

en: Content background color
sv: Bakgrundfärgs för innehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Logo image
sv: Bild för logga

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
