Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Read more
ast: Lleer más

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Text
ast: Testu

en: Block
ast: Bloque

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Link color
ast: Color del enllaz
