Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha5) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Read more
he: קראו עוד

en: On
he: פעיל

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Separator
he: מפריד

en: Block
he: בלוק

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Button
he: כפתור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Link color
he: צבע קישור

en: Apply
he: החל

en: Form
he: טופס

en: Grid
he: רשת

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Menu name
he: שם תפריט

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
