Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном
