Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
