Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: On
sk: Zapnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Apply
sk: Použiť

en: Form
sk: Formulár

en: Grid
sk: Mriežka

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Menu name
sk: Názov menu

en: The file could not be created.
sk: Súbor nie je možné vytvoriť.

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
