Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha6) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Text
br: Testenn
