Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha6) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: The file could not be created.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ।
