Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Text
gu: લખાણ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: The file could not be created.
gu: ફાઇલ બનાવી શકાતી નથી.

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
