Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: The file could not be created.
mn: Файл үүсгэгдэж чадахгүй.
