Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: The file could not be created.
bo: ཡིག་ཆ་གསར་འཛུགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
