Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.0-alpha8) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: On
th: เปิด

en: Overview
th: ภาพรวม

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Media
th: สื่อ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Video
th: วีดีโอ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: The file could not be created.
th: ไม่สามารถสร้างไฟล์ได้

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
