Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: The file could not be created.
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།
